DiabloCZ.com

DiabloCZ.com banner
 

Game Info > Karavana Q&A

Co je karavana?

Karavana je trvalá skupina, která doprovází hrdiny napříč Sanctuary, představuje hlavní bod pro hráče, kde najdou nové questy, řemeslníky a další důležitá NPC. Stejně jako se po světě pohybuje vaše postava, pohybuje se i vaše věrná skupina, vždy usídlená v konkrétních místech, aby vám v případě potřeby byla na blízku.

 

Kdo jsou řemeslníci?

Během svých cest po Sanctuary budete muset získat věrnost různých řemeslníků, abyste získali přístup k různým profesím v Diablu III. Kovář (blacksmith), mystik (mystic) a klenotník (jeweler). Každý v průběhu hry poskytuje své jedinečné služby.

 

Co řemeslníci nabízejí?

Nadbíháním svým řemeslníkům odemknete jedinečné postupy, které vaší postaví umožní přístup k výhodám, jež nelze nikde jinde na světě nalézt. Kovář vyrobí zbraně a brnění a může do některých předmětů přidat sockety. Mystik zase vytváří svitky, lektvary, magické zbraně, kouzelné runy a charmy a také dokáže očarovat předměty. Klenotník zase pracuje s drahokamy, amulety a prsteny. Klenotník také může z předmětů s již přidělanými drahokamy tyto drahokamy získat, stejně jako může drahokamy spojovat a zlepšit tak jejich kvalitu.

 

Jak najdu řemeslníky?

Nalézt řemeslníky je část hlavního úkolu. Každý řemeslník byl nějak vypodobněn a váže se k němu vlastní příběh a řada úkolů.

 

Jak použiji řemeslníky?

Budete sbírat kořist jako odměn při porážení nepřátel v Horoucích peklech. Nepotřebné předměty lze skladovat v inventáři, a pak toto nepotřebné zboží převést na surový materiál pro řemeslnou výrobu - předměty vyšší úrovně jsou přeměněny v materiály vyšší úrovně. Tyto surové materiály pak vezmete a předáte je řemeslníkům, oni s nimi začnou pracovat nebo je pro vás očarují. Při návratu ke karavaně po dlouhém nájezdu také můžete zjistit, že řemeslníci usilovně vyměňovali zboží ve váš prospěch.

 

Jak přeměním své předměty?

Hráči najdou během postupu skrz hlavní úkol předmět, který jim umožní přeměňovat nechtěnou výbavu v řemeslné materiály přímo z inventáře. Tento předmět nebude v inventáři zabírat žádné místo. Mělo by se jednat o příjemnější volbu pro zbavení se nepotřebné kořisti, než prostě věci jenom vyhodit na zem, nebo dělat časté výlety ke kupcům.

 

Proč dáváte řemeslnou výrobu do akční hry?

Tyto profese přidávají hloubku ke sbírání předmětů, které podporuje akci v Diablu III. Chceme hráčům poskytnout alternativní způsob, jak získat výbavu, lektvary či jiné náhodně nalezené předměty. Také chceme nabídnout hráčům další formu vlastních úprav - přidávání šperků, začarování, nebo umístění socketů do existujícího vybavení, což dále hráčům umožní upravovat svou postavu na míru. Mnoho vzácných řemeslných postupů a materiálu lze najít jen s upadajícím světem a zvýšením rozmanitosti předmětů, které z monster vypadávají, se tak zvyšuje touha po získávání předmětů.

 

Copyright © 2008 - 2023 Jata, Jetro & Overwatch | Administrace
Diablo and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries.