DiabloCZ.com

DiabloCZ.com banner
 

Game Info > Multiplayer > PvP aréna (hráč proti hráči)

 Oheň padá z oblohy. Rudí démoni chrlí hnis. Spolu s ostatními hrdiny v partě se za pomoci mečů, pěstí a kouzel probíjíte skrze mnoho nepřátel.

 

Z posledního Padlého zbyla jen louže krve a na bojišti jsi zůstal jen ty a tví přátelé. Během prohrabávání se hromadou kořišsti jim gratuluješ.

 

Ale uvnitř si myslíš: "Mohl jsem tě sejmout."

 

Myslí si to oni také?

 

 

 

PvP (zkratka pro "player versus player" - tedy hráč proti hráči) má v sérii Diablo svou dlouhou historii. U Diabla III jsme se rozhodli zkusit nový směr, abychom zajistili, že se jedná o důmyslnou, organizovanou a zběsilou zábavu.

 

PvP boje v Diablu III se bojují v arénách, které jsou rozesety po celém světě Sanctuary. Tyto arény nejsou náhodné, jsou jedinečné, navržené s různým teréném a prvky. PvP se zúčastníte s postavou, kterou si vyberete. Budete mít přístup k veškeré výbavě a všem schopnostem, které jste nashromáždili během hraní singleplayeru nebo v kooperativním režimu.

 

Mnoho základů pro PvP (jako jak se vyhnout útokům či zamířit konkrétní nepřátele) se naučíte hraním singleplayeru, ale PvP se liší v tom, že to není zrovna ideální místo pro sbírání nových zbraní a brnění. Odměna za prolévání krve v aréně bude prostější: budete se moct chvástat, mít radost z posílání starých i nových přátel na rychlou a potupnou smrt získávat a body, které znázorňují, jak daleko jste postoupili na cestě ke slávě a věhlasu.

 

 

Když se zúčastníte hodnocené hry (bojů, ve kterých proti sobě stojí dva nepřátelské týmy), získáte body za postup v závislosti na počtu zabití, splněných cílech, vítězstvích a dalších faktorech. Body vedou k získávání multiplayerových achievementů, titulů a dalšího. Náš systém je zaměřen na povzbuzování zuřivého boje a multiplayerového postupu, nikoliv na ostrém konkurenčním boji, takže získáte body po každém zápase a dohazovací systém Battle.netu vás postaví proti podobně zkušenému nepříteli.

 

Také nás zajímají další typy PvP, které existují mimo hodnotící systém, jako duely 1 na 1 a vzájemné bitvy vybraných týmů (například vy a vaši přátelé byste se rozdělili na dva týmy a vydali se do arény). Ohledně dostupnosti těchto druhů hry budeme mít víc informací v budoucnu.

 

 

Náš záměr pro PvP v Diablu III je, abychom vás dostali do nebezpečných a vzrušujících gladiátorských zápasů, nechali vás bojovat s ostatními hráči vlastní rychlostí a umožnili vám si hrdě za to vystavovat odměny. Přidali jsme robustní systém zamezující překážkám, které by vás mohly držet mimo dění, a tak se můžete soustředit skutečně na tom, na čem záleží: na odpověď na letitou otázku "kdo by vyhrál" - s železnou rukavicí v obličeji.

 

V boji PvP se proti sobě budou moct postavit až čtyřčlenné týmy. Po vzoru Diabla 2 lze také sbírat uši svých padlých protivníků.

 

Video se záběry z hraní v PvP aréně:

Copyright © 2008 - 2023 Jata, Jetro & Overwatch | Administrace
Diablo and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries.