DiabloCZ.com

DiabloCZ.com banner
 

Prostředí > New Tristram

Nový Tristram

Všichni jsme slyšeli příběhy spojené s Tristramem. Samotná zmínka jeho jména přináší na mysl obrazy nemrtvé hrůznosti, démonické posedlosti, monarchie mířící k šílenosti a samozřejmě, největší legendu: Pán terroru je volný. Přestože dnes mnozí tvrdí, že pro ně to je zvláštní forma na chleba, nebo možná znečištěná voda, poháněla lidstvo s šílenou vizí. Viděl jsem příliš mnoho, abych tyto příběhy zamítnul přímo z ruky. Musím říct, má cesta do něčeho co nazývají "Nový Tristram" byla poněkud zklamáním.

 

 

Nový Tristram existoval po několik let, i když přesné datum jeho vzniku je nejasné. Původně skupina obchodníků očekávala zisk z dobrodruhů a cestovatelů hledajíc bohatství uvnitř staré katedrály. Toto se stalo kořenem a tradicí města. Nicméně katedrála byla brzo vydrancována, cestovatelé a dobrodruzi přestali chodit a Nová Tristram se ocitla v úpadku. Město se nyní skládá z depresivních chatrčí a hostince, který vypadá ještě méně obytný.

Než jsem se rozloučil s tímto pustým místem, byl jsem udiven výstředním starým mužem, který vypadal, že má spoustu lidového rozumu. Šel hluboko do katedrály, kde našel hodnotný svazek moudrosti starověkého původu. Musím pro to najít to správné slovo, zatímco jsem prozkoumával spálené pozůstatky "starého" Tristramu. Postrádal jsem vnitřní odvahu udělat více než pár váhajících kroků uvnitř této nechvalné katedrále legend.

Copyright © 2008 - 2019 Jata, Jetro & Overwatch | Administrace
Diablo and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries.