DiabloCZ.com

DiabloCZ.com banner
 
Anketa:   Poslední komentáře:
Za jakou postavu budete hrát jako první?
Barbarian
Pruh 34.0%
Witch Doctor
Pruh 14.6%
Wizard
Pruh 17.9%
Monk
Pruh 14.9%
Demon Hunter
Pruh 18.7%
Celkem hlasovalo: 4366
  Kubicius86: Někteří lidi jsou horší než zvířata »
HW nároky Diabla 3
Elforin: To NecumMalaOpice: Proč hned tak nadá »
HW nároky Diabla 3
Spinal: k čemu když legendárky jsou acc bound a »
Galerie screenshotů a artworků Reaper of Soul...
Helloot: Nova stranka na Aukcie do RoSu ! www.h »
Galerie screenshotů a artworků Reaper of Soul...
Spinal: Odpočítávadlo.. my chceme ODPOČÍTÁVAT! »
Galerie screenshotů a artworků Reaper of Soul...
BC schedule

Zive textove prenosy z jednotlivych panelu muzete sledovat na nasem SC twitteru

V naší galerii si můžete prohlédnout na 20 nových screenshotů a 11 artworků z dnes oznámeného datadisku Reaper of Souls.

[ Více screenshotů ]
[ Více artworků ]
Zdroj: diablo3.judgehype.com - 1, 2 | Komentáře [3]

Jak naznačovalo mnoho indicií posledních dnů, Blizzard dnes na tiskové konferenci v rámci herní výstavy gamescom 2013 představil první datadisk pro Diablo III s podtitulem Reaper of Souls.

 

Diablo 3 Reaper of Souls boxDatadisk, který ke hraní bude samozřejmě vyžadovat původní hru, by měl vyjít během příštího roku. A co všechno s sebou přinese?

  • nová herní třída Crusader (Křižák) - obdoba Paladina z Diabla 2
  • nový akt odehrávající se v království Westmarch
  • nový artisan - návrat z původní hry vyřazeného Mystika
  • zvýšení maximální dosažitelné úrovně z 60 na 70 - s tím souvisí i nové skilly a runy
  • nová monstra - např. Seraph, Summoner of Dead's či Death Maiden
  • Loot 2.0 - méně předmětů, zato lepší (silnější/zajímavější)
  • Paragon 2.0 - bez capu, sdílený pro všechny postavy na účtu
  • celkově temnější ladění hry
  • nový hlavní nepřítel - Malthael, anděl smrti

O systémové novinky ale nebude původní hra ošizena. Stejně jako u World of Warcraft či StarCraft II bude vydání datadisku předcházet patch 2.0, který tyto do hry zaimplementuje.

Spekulace, které se po celou dobu vývoje třetího Diabla různě objevovaly, dnes potvrdila tisková zpráva. V ní Blizzard oznámil, že pracuje na vývoji portu hry na současnou generaci konzolí Sony PlayStation 3 i na nově oznámenou PlayStation 4.

 

Verze pro PS bude založena samozřejmě na verzi pro PC/Mac, a to včetně všech později přidaných vylepšení (levelovací Paragon systém, upravitelná síla monster, Brawling (PvP) či legendární předměty). Jelikož ovládání na konzolích je odlišné, připravují vývojáři upravené uživatelské rozhraní s intuitivním rozložením a novou dynamickou kamerou (viz screenshoty níže). Kombinací obojího by se mělo docílit přirozeného ovládání při plnění úkolů i v boji ve světě Sanctuary i na konzolích PlayStation. Kromě samozřejmého singleplayeru bude k dispozici i online multiplayer pro až 4 hráče a lokální kooperativní režim.

 

 

Jako úplně první si chystaný port hry budou moct vyzkoušet návštěvníci bostonského PAX East v termínu od 22. do 24. března.

 

"Diablo III na PlayStationu skvěle vypadá a stejně dobře se i hraje," říká Mike Morhaime, CEO a spoluzakladatel Blizzard Entertainment. "Věnovali jsme verzi pro PlayStation velkou péči, abychom se ujistili, že půjde o skutečně autentický herní požitek z Diabla, a výsledkem jsme skutečně potešeni. Nemůžeme se dočkat, až si to hráči osahají na PAX East."

Z dnešní tiskové zprávy Activision Blizzard vyplývá mnoho zajímavých informací. Tou nejdůležitější je, že Diablo 3 překonalo rekord v prodejnosti během prvních 24 hodin od vydání na poli PC her. Prodalo se neuvěřitelných 3,5 milionu kopií, toto číslo ale nezahrnuje dalších 1,2 milionu hráčů, kteří mohou třetí Diablo hrát díky Annual Passu pro World of Warcraft.

 

Během prvního týdne od vydání vzrostl celkový počet hráčů na 6,3 milionu. Jak dále tisková zpráva udává, Diablo III se také stalo nejhranější hrou v korejských internetových hernách s podílem vyšším než 39 % k 22. květnu.

 

"Jsme rozhodně nadšeni, že si pro svou kopii Diablo III ve chvíli, kdy byla hra vydána, přišlo tolik lidí po celém světě," říká Mike Morhaime, CEO a spoluzakladatel Blizzard Entertainment. "Také nás mrzí, že naše přípravy nebyly dostatečné, aby zajistily hladký strart hry. Chci znovu všechny ujistit, že náš závazek vůči milionům hráčů Diablo III trvá v tom, abychom jim poskytli skvělý zážitek ze hry. Dále bych jim rád poděkoval za pokračující podporu."

"Ohledně dnešního oznámení, uznáváme, že nový rekord je pro nás velký úspěch," pokračuje Morhaime. "Nicméně jsem obzvláště pyšní na všechnu tu odezvu ohledně hratelnosti, kterou dostáváme od hráčů z celého světa. Jsme potěšeni, že Diablo III splnilo vysoká očekávání hráčů a těšíme se, že v blízkých dnech ve světě Sanctuary uvítáme další nové hráče." 

V rámci propagační kampaně před vydáním hry byla Blizzardem vyhlášena soutěž Portrait of a Champion, v níž se soutěžilo o zajímavé ceny od NVIDIA, Steelseries a Antec. Přestože konec byl nastaven na 30. dubna, až nyní byli vyhlášeni vítězové.

 

Je třeba uznat, že všechny 3 hlavní výherní kousky, ale i ty zbylé představené, skutečně stojí za to a výherci si svou odměnu zaslouží.

 

 

[ Další výherci na oficiálním webu ]

Diablo 3 rozebráno

18.05.2012 | 14:33 - Jata

Očekávanost tohoto titulu mimo jiného potvrzuje fakt, že ve většině českých obchodů byla hra beznadějně vyprodána již během prvního dne prodeje. Český Eurogamer se na tuto situaci ptal přímo distributora hry u nás, společnosti ABC Data. Její zástupce Pavel Šrůta osvětlil, že toto je způsobené už samotným Activision Blizzardem, který předurčil počet kusů, které se k nám dovezou:

Závoz (množství licencí) Diablo 3 na den vydání byl předurčen společností Activision Blizzard. V rámci poslední fáze vyjednávání se nám podařilo množství standardní edice pro Českou republiku mírně navýšit a zároveň předjednat první doobjednávku v nejkratším možné termínu, protože zájem o hru rapidně gradoval až do poslední hodiny před uvedením.

Toto limitování bylo podle Šrůty aplikováno na většinou tzv. rozvojových zemí, mezi které bohužel patří i Česká republika. Spekuluje se, že takto Activision Blizzard učinil záměrně s tím, že si ti, na než hra už nevyzbyla, zakoupili její digitální verzi přímo na Battle.netu, ale ta je nepochopitelně drahá – stojí €60, tedy cca 1500 Kč. Zde se projevil známý nešvar přepočtu $1 = €1, na který hráči nadávají i např. na Steamu.

 

Další várka hry by se k nám měla dostat nejdříve za týden, ale reálnější je počítat s koncem května. Jak informoval Eurogamer, produktový manažer ABC Data již nyní vyřizuje třetí várku Diabla 3, která by měla dorazit na konci června.

Co je Diablo III? [video]

15.05.2012 | 08:51 - Jata

Téměř čtyři roky uplynuly od ohlášení třetího Diabla na Worldwide Invitational v Paříži a s dnešní půlnocí konečně byly spuštěny servery. Ty sice měly zpočátku velké problémy ustát nápor hráčů, avšak nyní by již vše mělo být víceméně bez problému.

 

Před několika dny Blizzard zveřejnil zajímavé video, které představuje Diablo III nejen těm, kteří se s touto sérií vůbec nikdy nesetkali, ale zároveň slouží jako rychlý souhrn všeho, co na nás ve hře čeká.

 

Stejně jako u většiny svých her ani tentokrát si Blizzard nemohl odpustit uspořádání půlnočních prodejů. Ty jsou všude po světě a jak to na nich vypadá, se můžete podívat na facebookovém profilu Diabla. Nejen že zde dostanou hráči svůj vysněný kousek hned o půlnoci, ale zároveň se můžou setkat s některými vývojáři a nechat si od nich hru třeba i podepsat. Součástí některých prodejů jsou i doprovodné soutěže, kde jako ceny figurují trička s D3 tématikou a další upomínkové předměty.

 

 

Půlnoční prodeje se nevyhnuly ani České republice, akorát bohužel nejsou pod taktovkou Blizzardu - pořádají si je samy obchody. Avšak v těchto případech jde hlavně o to hru dostat hned o půlnoci. Své pobočky otevřou Xzone.cz a GAME.

Nové downloadery

12.05.2012 | 11:49 - Jata

Blizzard zveřejnil nové downloadery pro instalační soubory hry, a to z důvodu, že ty staré nestáhli všechny potřebné soubory. Pokud jste si tedy instalaci již stáhli (před 12. 5. 2012 10:00), je třeba, abyste si pomocí nových downloaderů stáhli zbylé soubory.

 

1. Nové downloadery stáhněte z odkazů níže.

2. Cíl pro stahování vyberte stejnou složku jako předtím.

3. Pokud bude složka stejná, bude třeba stáhnout jenom zbývajících 50 MB souborů, jinak budete muset znovu stáhnout cca 7,6 GB dat.

 

Nový downloader EU English
Nový downloader EU English (Mac)

 

Pokud tak neučiníte, nebude možné začít instalovat. Proces instalace hry bude možné zahájit již 14. května od 17:01, avšak servery pro hru budou spuštěny až 15. května v 0:01.

Středeční telefonická konference pro investory Activision Blizzardu přinesla kromě přehledu čísel za první čtvrtletí 2012 i oznámení, že Diablo III trhlo rekord v počtu předobjednaných kusů z her Blizzard Entertainment. Avšak nutno podotknout, že toto číslo zahrnuje i předplatitele World of Warcraft s tzv. Annual Passem, díky kterému mají zdarma k Diablu III přístup.

 

Včera toto oznámení ještě doplnilo prohlášení jednoho ze zástupců Amazon.com pro server GameSpot, že se třetí Diablo stalo také celkově nejpředobjednávanější hrou na jejich eshopu.

Další novinky v Archivu novinek »
RSS kanál

Copyright © 2008 - 2024 Jata, Jetro & Overwatch | Administrace
Diablo and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries.