DiabloCZ.com

DiabloCZ.com banner
 

Game Info > Ničení předmětů

Umlčet všechny ty potvory Horoucích pekel je náročná práce, ale někdo ji musí udělat. Dobrou zprávou je, že odměny za vyřízení Diablových stoupenců jsou vysoké, protože vás poražené zástupy hnusných démonů zasypou zlatem, drahokamy a další kořistí. Každý předmět, který seberete, nabídne zajímavé možnosti a v Diablu III budete mít hned několik nástrojů, které vám pomohou z vašeho bohatství získat co nejvíce.

 

Caulodron of Jordan

Krátce po té, co začnete vaše dobrodružství, dostanete malý užitečný artefakt: Cauldron of Jordan. Tento "kotlík" vám umožní přeskočit nudné výlety zpátky do města, když je potřeba prodat kořist. Jakmile jej získáte, můžete fakticky proměnit jakýkoliv předmět ze svého inventáře na zlato, stejně jako kdybyste ho prodali obchodníkovi. V Diablu III hraje zlato samozřejmě velkou roli, můžete si za něj koupit služby řemeslníků, nechat si opravit poškozenou výbavu, či nakoupit prostory ve sdílené skrýši. Nicméně máte k dispozici i další způsoby jak ze své kořisti získat co nejvíce, což nás přivádí k dalšímu šikovnému nástroji, který budete mít k dispozici.

 

Cauldron of Jordan

 

Nephalem Cube

Nephalem Cube je další velmi užitečný předmět, s kterým se během svého putování setkáte vícekrát. Funguje stejně jako Cauldron of Jordan, ale je zde důležitý rozdíl. Když kliknete na Nephalem Cube, umožní vám to získat materiály pro řemeslnou výrobu z nechtěných zbraní, brnění, prstenů, run či amuletů. Tento proces sice zničí původní předmět, ale přinese různorodé materiály, které jsou tím silnější, čím jsou zničené předměty vzácnější. Takže obyčejné předměty vynesou běžné řemeslné materiály, ale vzácnější a cennější předměty skýtají silné mystické hmoty, které mohou být použity k vytvoření odpovídajících mocných předmětů a vylepšení. Budete tak určitě chtít mít dobrou zásobu řemeslných materiálů, jelikož v sobě skýtají mnoho potenciálu.

 

Nephalem Cube

 

Řemeslná výroba

Prozkoumávání systému řemesel Diabla III může být docela hodnotné. Na svém putování se setkáte s třemi řemeslníky: kovářem, klenotníkem a mystikem. To oni vám pomohu vytvořit zbrusu nové brnění a zbraně, přidat silná vylepšení k vašemu již existujícímu brnění či zbraním nebo přidat další místa pro drahokamy do vaší výbavy.

 

Crafting

 

Každý z vašich řemeslníků má z počátku omezené dovednosti, ale když do nich investujete nějaké to zlato, materiál pro řemeslnou výrobu a získané Pages of Training, můžete jejich schopnosti zdokonalit. Získáte tak přístup k většímu množství silnějších receptů. Několik receptů najdete taky u mrtvol monster nebo v děsivých rozvalinách, ale váš řemeslník může potřebovat vyšší úroveň schopností, než podle něj bude schopen něco udělat. Řemeslníci také nepracují zadarmo. Vytvoření některých z nejhrůzostrašnějších předmětů a vylepšení, které kdy svět Sanctuary viděl, vyjde draho: čím lepší předmět nebo vylepšení je, tím vzácnější komponenty budete potřebovat a tím dražší také bude dosáhnout hotových výrobků. To znamená, že bude potřeba zajistit trvalý přísun zlata a získaných materiálů, abyste mohli profitovat z výhod, které nabízí zvyšující se potenciál vašich řemeslníků.

 

Artisan level-up

 

Rozhodnutí a zase ta rozhodnutí

Představte si, že najdete skutečně silný artefakt s ideálními atributy. Určitě byste nechtěli takový vzácný poklad hodit do Cauldron of Jordan nebo ho bezcitně roztrhat na kousky s Nephalem Cube. Místo toho by taková památka mohla lépe sloužit vašemu hrdinovu přímo v tažení proti ďábelským hordám... nebo byste ho možná mohli nabídnout jinému hrdinovi v nouzi tak, že ho prodáte v aukčním domě, vyměníte ho s kamarádem či ho dáte některé z vašich dalších postav skrze sdílenou skrýš.

 

Každý předmět, na který během vašeho dobrodružství po Sanctuary narazíte, poskytne možnost volby. Necháte si ho? Rozložíte ho na materiál? Prodáte ho v aukci? Dáte ho někomu? S každým novým pokladem zjistíte, že jenom vy můžete rozhodnout o nejlepším postupu.

 

Zdroj: http://us.battle.net/d3/en/blog/3435571#blog

Copyright © 2008 - 2023 Jata, Jetro & Overwatch | Administrace
Diablo and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries.